ASUS ExpertBook P5440FA-BM1234R i5-8265U 8G 256G 14' W10Pro

Fiyatı:
₺8.824,06
Fiyatlara KDV Dahildir.

Günümüzün hızlı iş hayatı, nerede ve ne zaman çalışmanız gerekirse işinizi yapmanızı sağlayacak bir dizüstü bilgisayar gerektirir.

Kompakt, ultra hafif ASUSPRO P5440 - dünyanın en hafif çift depolamaya sahip 14 ”iş dizüstü bilgisayarıdır * - üretkenliğinizi güçlendirmek için esnek ve yüksek performanslı  rakipsiz mobilite sunuyor. USB-C ™ (DisplayPort ve Güç Dağıtımı) ve HDMI dahil olmak üzere eksiksiz bir G / Ç bağlantı noktası seti ve 180 ° katlanabilen düz yassı menteşe yoldaki veya ofisteki tüm çevre birimlerinize sorunsuz bir şekilde bağlanmanıza olanak tanır. Tüm gün süren 10 saatlik pil ömrüyle P5440, her zaman, her yerde iş için her zaman hazırdır.

Adet
Stokta yok


Dayanıklı, hafif, zarif ve ultra taşınabilir

Katı magnezyum alaşımından hazırlanmış bir şasi ile ASUSPRO P5440 ince ve hafiftir, ancak iş seyahatinin zorluklarıyla kolayca başa çıkacak kadar da dayanıklıdır. Zarif gri kaplamasıyla, nereye giderseniz gidin gerçekten profesyonel bir izlenim yaratan bir ustalık şaheseridir.

Hareket halindeyken maksimum rahatlık için ASUSPRO P5440, hızlı ve çok yönlü gibi tüm bağlantı özelliklerine sahiptir. USB-C™ port (DisplayPort & Power Delivery). HDMI çıkışı monitöre, projektöre veya büyük ekran TV'ye bağlanmanızı sağlar - sunumlar için mükemmeldir. 

Tüm ASUS iş dizüstü bilgisayarları, ABD MIL-STD 810G askeri standartlarına ve ASUS iç kalite testlerine uygun olarak güçlü bir şekilde inşa edilmiş ve tüm kalite testlerinden geçirilmiştir, böylece önemli verilerinizin günlük zorluklara, olası kazara etkilerine veya zorlu ortamlara ne olursa olsun dayanacağını bilirsiniz.

Üretkenliğinize güç katın

Ultra taşınabilir tasarımı, çift depolama özelliği ile, 180° menteşe ve uzun pil ömrü, ASUSPRO P5440'a alanı ne olursa olsun her profesyonel için maksimum verimlilik sunar.İşinizi şimdi güçlendirin ASUSPRO P5440.

Esnek izleme açıları

180° düz menteşe olan ASUSPRO P5440, ekranınızı grup görüşmelerinde iş ortaklarınızla paylaşmayı kolaylaştırır. Sağlam ve güvenilir menteşe mekanizması size mükemmel görüntüleme esnekliği sağlar ve menteşe alanındaki baskıyı azaltır.

P5440FA-BM1234R-1

Tüm gün ve her gün dayanıklı

ASUSPRO P5440 ile sürekli bir elektrik prizine bağlı değilsiniz. 10 saatlik* pil ömrü, tüm mesai günü boyunca ve size güven verir.

Konforlu yazma deneyimi

ASUSPRO P5440, parmaklar arasında mükemmel bir mesafe olan tam boyutlu 19.05 mm tuş aralığı ile rakipsiz bir yazma deneyimi sunar. 0,15 mm kaplamalı tuşlar ekstra konfor sağlar ve 1,5 mm tuş hareketi daha doğru yazma için duyarlı dokunsal geri bildirim sağlar.

Gelişmiş Performans

Verimliliğinizi en üst düzeye çıkarmak için isteğe bağlı LAN ve VGA USB adaptörleri mevcuttur.

Tam masaüstü sınıfı bağlantı için isteğe bağlı SimPro Dock'u eklemeniz yeterlidir.

P5440FA-BM1234R

Veri Sayfası

Marka
ASUS
İşlemci ailesi
8. nesil Intel® Core™ i5
RAM
8 GB
Toplam depolama kapasitesi
256GB
Ekran boyutu
14 inch
Depolama ortamı
SSD
Ayrık grafik bağdaştırıcı belleği
Tanımsız
Ağırlık
1,26 kg
Klavye arkaışığı
Evet
İşletim Sistemi
Windows 10 Pro

Spesifik Referanslar

chat Yorumlar (0)