ASUS ExpertBook B9 Intel i7-10510U, 16GB RAM, 512GB SSD, 14", DOS

Fiyatı:
₺31.368,42
Fiyatlara KDV Dahildir.

Hafiflik ve gücün mükemmel buluşması

Dünyanın en hafif 14 inç iş bilgisayarı

ASUS ExpertBook B9 ile iş dünyasının kontrolünü elinize alın. Şık, hassas tasarımlı minimalist şasisi, eşsiz taşınabilirlik için hafiflik sınırlarını zorlarken, kusursuz bir tokluk hissi verir. 24 saate kadar inanılmaz pil ömrü ve çift depolama tasarımı, eksiksiz bir G / Ç bağlantı noktası seti ve özel ASUS NumberPad ile hareket halinde çalışma verimliliğinizi artırır. Kurumsal düzeyde güvenlik, gizli verilerinizin güvende tutulmasını sağlar ve ExpertBook B9'un neden dizüstü bilgisayarlar için bir ölçüt olduğunu görmenizi kolaylaştırır. Son derece portatif, güçlü ve sağlam, kurumsal dünyadaki ideal ortağınızdır.

Adet
Stokta yok


Daha hafif, daha güçlü ve daha taşınabilir

ExpertBook B9, magnezyum-lityum alaşımlı şasisi sayesinde ağırlığı 870g'a kadar 2 hafifletir, ancak yine de % 38 3 daha sağlamdır, böylece yoldaki yaşamın zorluklarına dayanır. ExpertBook B9'daki süper ince çerçeveler, 14 inçlik bir ekranın 13 inçlik sınıf kasasına sığmasını sağlayarak son derece kompakt olmasını sağlar. ExpertBook B9'unuzu evrak çantasına koyun, böylece ofis içinde ve dışında üretkenlik her zaman yanınızda olur.

İşinizi zahmetsizce yapın

Kompakt ExpertBook B9 için hiçbir görev zor değildir: işinizi mümkün olduğunca hızlı ve verimli bir şekilde yapmanızı sağlar. Hızlı ve duyarlı performans için bir Intel ® Core ™ i7 işlemciye sahiptir ve içerdiği iki SSD ile süper hızlı veri erişimi ve daha büyük dosyalar için daha fazla depolama alanı sunar. ExpertBook B9 ayrıca Intel Project Athena sertifikalıdır, bu nedenle performans, verimlilik ve bağlantıda en iyisini sunduğundan emin olabilirsiniz.

B9450FA-BM0607

Veri Sayfası

Marka
ASUS
İşlemci ailesi
10. nesil Intel® Core™ i7
RAM
16GB
İşletim sistemi yazılımı
Tanımsız
Toplam depolama kapasitesi
Tanımsız
Ekran boyutu
14 inch
Depolama ortamı
SSD
Ayrık grafik bağdaştırıcı belleği
Tanımsız

Spesifik Referanslar

chat Yorumlar (0)