HPE MSA 10Gb Short Range iSCSI SFP+ 4-pack Transceiver

Fiyatı:
₺2.856,47
Fiyatlara KDV Dahildir.
Adet
Stokta yok


  Tamamen Güvenli

Güvenli ödeme yöntemleri ile ödemenizi yapabilirsiniz.

  Hızlı Teslimat

Stoktan hızlı teslimat ile ürünleriniz en kısa sürede size ulaşıyor.

  Kolay İade

İade politikamızı okuyunuz.

C8R25B

Veri Sayfası

Marka
HPE
Yükseklik
8,5 mm
Genişlik
13,4 mm
Derinlik
56,5 mm
İçerikteki ürün sayısı
4 adet
Maksimum veri aktarım hızı
10000 Mbit/s
Arayüz
SFP+
Dalga boyu
850 nm
SFP alıcıverici türü
Fiber optik
Çok modlu fiber (MMF) destekli
Evet
SFP alıcı-verici standardı
SW
Fiber optik bağlantı
LC
Tek modlu fiber (SMF) destekli
Hayır

Spesifik Referanslar

chat Yorumlar (0)