SANDISK 2TB Ultra 3D 2.5" Sata 3.0 560-530MB/s Flash SSD (SDSSDH3-2T00-G25)

Fiyatı:
₺2.247,84
Fiyatlara KDV Dahildir.
2TB Ultra 3D 2.5" Sata 3.0 560-530MB/s Flash SSD
Adet
Stokta yok


1.jpg

SANDISK ULTRA 3D SSD

 

Bilgisayarınızı daha hızlı önyükleme ve yıldırım hızında oyun oynama ve grafikler için hızlandırın.

Daha Hızlı Ön Yükleme. Yıldırım Hızında Oyun Oynama. Profesyonel Seviyede Çoklu Görev Yapma.

Bilgisayarınızı SanDisk Ultra ® 3D SSD’ye yükselterek daha hızlı önyükleme ve yıldırım hızında oyun oynama ve grafikler için hızlandırın. Uygulamaların daha hızlı yüklendiğini ve dosyaların daha hızlı taşındığını fark edeceksiniz, ayrıca pilinizin ömrü uzayacak ve bilgisayarınız daha sessiz ve serin çalışacak. Bilgisayarınızı ne şekilde kullanıyor olun, SanDisk’in güçlü 3D NAND ve nCache 2.0 teknolojileri ister düşmana taarruz edin, ister video düzenleyin veya internette gezinin, daha iyi bir deneyim, yıldırım hızı ve dayanma gücü sağlar. Kanıtlanmış darbe ve titreşim direnci, bilgisayarınızı düşürseniz bile verilerinizi kaybetmeyeceğiniz anlamına gelir. Daha iyi bir bilgisayar deneyimi için hazır olduğunuzda SanDisk Ultra ® 3D SSD performansını yeni seviyelere fırlatır.

 • 2.jpgBilgisayarınızı 560mb/sn'ye Kadar Hızlandırın

  Daha hızlı önyükleme ve daha iyi genel sistem performansı için 560MB/sn’ye kadar ardışık okuma hızları (250GB için 550MB/sn). Uygulamaları, oyunları, videoları ve fotoğrafları anında yükleyin ve çalıştırın; daha fazla iş yapın, daha az zaman harcayın.

 •  

 • 3.jpgNCache 2.0 Teknolojisi İle Daha Hızlı Seri Hızlar

  Performans, flash diziye aktarmadan önce sürücünün yüksek hızlı arabelleğe herşeyi yazması ile optimize edilir. Bu yenilikçi mimari daha hızlı seri hızlara olanak sağlar.

 •  

 • 4.jpgGelişmiş 3D NanD Teknolojisi İle Efsanevi Dayanıklılık

  Bu güçlü yeni teknoloji sürücü dayanıklılığını daha fazla güvenilirlik ve düşük güç kullanımını daha uzun bir dizüstü bilgisayar pil ömrü için geliştirmiştir.

 •  

 • 5.jpgDayanıklı Katı Hal Tasarımı

  Hareketli parçaları olmayan SanDisk Ultra® 3D SSD, bilgisayarınızı düşürseniz bile verilerinizi güvende tutmanıza yardımcı olması için darbe ve titreşime dirençli olacak şekilde tasarlanarak üretilmiştir.

 •  

 • 6.jpgKolay Kurulum ve Gerçek Zamanlı Sürücü Durumu

  SanDisk® SSD Panosu sürücünüzün performansını size gerçek zamanlı görünürlük ile sunar. Yeni sürücünüzü kurmanız için size yardımcı olacak kopyalama yazılımı, disk analizi için araçlar ve bellenim güncellemeleri için uyarıları içerir.

 •  

 • 7.jpgDaha Etkili Bir Sürücü

  SanDisk® SSDler soğuk ve sessiz, aynı zamanda da verimlidir, böylece dizüstü bilgisayarınızın pili tek bir doldurma ile daha uzun süre dayanır.

 

ARN-SDSSDH3-2T00-G25

Veri Sayfası

kapasite
2 TB
Satış Garanti Süresi (ay)
24
EAN
619659155476
Sıralı Okuma Hızı
560MB/s
Sıralı Yazma Hızı
530MB/s
Arabirim
SATA 3 (6 GB/s)
Disk Tipi
SATA

Spesifik Referanslar

chat Yorumlar (0)