TP-LINK 450Mbps 4xPort 3x3 dBi Anten N Router (TL-WR940N)

Fiyatı:
₺362,98
Fiyatlara KDV Dahildir.
450Mbps 4xPort 3x3 dBi Anten N Router
Adet
Stokta yok


  • 450Mbps kablosuz bağlantı hızı gürültüye duyarlı HD video akışı gibi uygulamalar için idealdir
  • Üç anteni ile kablosuz bağlantı sürekliliği ve kararlılığı artırılmaktadır
  • WPS tuşuna basarak kolay güvenli eşleştirme
  • IP tabanlı bant genişliği kontrolü ağ yöneticilerine her PC'ye ayrılacak bantı tanımlama olanağı sunar
450Mbps kablosuz N Router TL-WR940N ev ve küçük iş yerlerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere sunulan kablolu/kablosuz tümleşik bir ağ bağlantı cihazıdır. MIMO teknolojisi sayesinde TL-WR940N HD video akışı, VoIP aramalar ve online oyunlar gibi uygulamalar için bile ideal bir gelişmiş kablosuz performans sunuyor. Ayrıca WPS tuşuna tek basışta WPA2 şifrelemeli güvenlikli bir ağ bağlantısı saniyeler içerisinde kolayca yapılandırılabilir.
Çoğu kablosuz N Router 150Mbps veya 300Mbps hızlarına kadar destek verir. WiFi gereksinimi giderek arttıkça ve kablosuz internet ihtiyacı çoğaldıkça, 300Mbps’in yeterli olmadığı durumlar olabiliyor. Böyle durumlar ile karşılaşmamak ve daha kaliteli bir kablosuz bağlantı kullanabilmek için 2.4GHz’in en hızlı veri aktarım hızı olan 450Mbps ile sorunsuz bağlantının keyfini çıkarın.
IEEE 802.11n standardına uyumlu TL-WR940N, geleneksel 11g ürünleri ile karşılaştırıldığında 450Mbps’ye varan üstün hızlarda, uzak mesafelerdeki ve engeller içerisinde yaşanan sinyal kayıplarını da hafifleterek daha da geniş menzilde ideal bir kablosuz ağ deneyimi sunar.
3x3 MIMO Akıllı anten teknolojisi, benzer desteğe sahip kablosuz N alıcı ürünleri ile 450Mbps’e kadar yüksek hızlarda kesintisiz ve üstün kablosuz bağlantı sunar.
TL-WR940N router, yüksek bant genişliği gerektiren ve gürültüye duyarlı olan VoIP, HD video akışı veya lag olmaksızın online oyunlar gibi uygulamalarda sorunsuz çalışacak hıza sahiptir. Güçlü N teknolojisi özelliklerine sahip cihaz, uzak mesafelerdeki ve engeller içerisinde yaşanan sinyal kayıplarını hafifleterek tüm evinizi ve hatta bahçenizi tek bir kablosuz bağlantı noktasına çevirir.
MIMO destekli 3 harici anten ile sinyal dağılımını en verimli şekilde yapan ve bu sayede gelişmiş kapsama alanı sunan cihaz, menzili içerisindeki herhangi bir noktada da maksimum sinyal devamlılığını garanti eder.
WPA / WPA2 şifreleme standartları ile davetsiz misafirler için maksimum koruma sağlar.
Sadece WPS tuşuna basarak hızlı eşleştirme.
İster kutu içerisindeki CD’de yer alan kolay kurulum sihirbazı ile ister de kullanıcı dostu yönetim arayüzü üzerinden son derece kolaylıkla cihaz kurulumunu tamamlayabilirsiniz.
ARN-TL-WR940N

Veri Sayfası

Satış Garanti Süresi (ay)
36
EAN
6935364092887
Türü
ROUTER
LAN Port Tipleri
1x10/100Base-T (RJ-45)
LAN Port Sayısı
4,0

Spesifik Referanslar

chat Yorumlar (0)