HPE MSA 8Gb SW FC SFP 4pk XCVR

Fiyatı:
₺2.033,05
Fiyatlara KDV Dahildir.
Adet
Stoktaki son ürünler

C8R23B
1 Öğe

Veri Sayfası

Marka
HPE
Yükseklik
8,5 mm
Genişlik
13,4 mm
Derinlik
56,5 mm
Desteklenen ürünler
MSA 2050 Storage, MSA 2052 Storage
İçerikteki ürün sayısı
4 adet
Maksimum veri aktarım hızı
8000 Mbit/s
Arayüz
SFP+
Dalga boyu
850 nm
SFP alıcıverici türü
Fiber optik
Çok modlu fiber (MMF) destekli
Evet
SFP alıcı-verici standardı
SW
Fiber optik bağlantı
LC
Fiber kablo çapı destekli
50/125,62.5/125 µm
Tek modlu fiber (SMF) destekli
Hayır

Spesifik Referanslar

chat Yorumlar (0)