UniFi AC Mesh Pro Acess Point, Dual Band Dış Ortam 2.4/5Ghz, UAP-AC-M-PRO

Fiyatı:
₺1.424,44
Fiyatlara KDV Dahildir.

Unifi Ac Mesh Pro Access Point

Adet
Stokta yok


UNIFI AC MESH PRO Dual Band Dış Ortam 2.4/5Ghz

ÖLÇEKLENEBİLİR KURUMSAL WİFİ YÖNETİMİ

UniFi, kurumsal performansı, sınırsız ölçeklenebilirliği ve merkezi bir yönetim denetleyiciyi bir araya getiren devrimci Wi-Fi sistemidir. UniFi AC Mesh AP'leri rafine edilmiş bir endüstriyel tasarıma sahiptir ve birlikte verilen montaj donanımı kullanılarak kolayca monte edilebilir. Herhangi bir standart web tarayıcısı üzerinden kolayca erişilebilen UniFi Controller yazılımı, düşük gecikme süresi ve yüksek çalışma süresi performansı gerektiren yüksek yoğunluklu istemci dağıtımları için ideal güçlü bir yazılım motorudur. Bir kurumsal Wi-Fi ağını hızlı bir şekilde yapılandırmak ve yönetmek için UniFi Controller yazılımını kullanabilirsiniz.(Özel bir eğitim gerektirmez.) RF haritası ve performans özellikleri, gerçek zamanlı durum, otomatik UAP cihaz algılaması ve gelişmiş güvenlik seçenekleri tümüyle sorunsuzca entegre edilmiştir.

ÖZELLİKLER

Paradan tasarruf edin ve zamandan kazanın UniFi, yerinde bir PC, Mac veya Linux makinesinde konumlanabilen ayrılmış bir yazılım denetleyicisi ile birlikte gelir; Özel bir bulutta; Ya da genel bir bulut servisini kullanarak. Dahili yazılımla UniFi Bulut Anahtarını kullanma seçeneğine de sahipsiniz.

Güçlü Donanım UniFi AC Mesh AP'ler Tak-Çalıştır Mesh teknolojisine sahip Wi-Fi 802.11AC özelliğine sahiptir.

Sezgisel UniFi Denetleyici Yazılımı Kolay öğrenen kullanıcı arabirimi ile AP'lerinizi yapılandırın ve yönetin.

Genişletilebilir Sınırsız ölçeklenebilirlik: Kablosuz ağları gerektiği kadar büyük veya küçük olarak oluşturun. Tek bir birleştirilmiş yönetim sistemi koruyarak biriyle başlayın ve binlerce kişiye ulaşın.

UniFi Denetleyicisi

ÖZELLİKLERLE PAKETLENMİŞ

Binlerce UniFi AP üretmek, ağları haritalamak, sistem trafiğini hızlı bir şekilde yönetmek ve ek UniFi AP'leri sağlamak için UniFi Denetleyicisini kullanabilirsiniz.

ÇIĞIR AÇAN RF HARİTASI

En uygun AP yerleştirme, yapılandırma ve sorun giderme için radyo frekanslarını izlemek ve analiz etmek için RF haritasını kullanabilirsiniz.

GÜÇLÜ RF PERFORMANSI ÖZELLİKLERİ

Gelişmiş RF performansı ve konfigürasyon özellikleri arasında spektral analiz, hava durumuna uygunluk ve bant yönlendirmesi bulunur.

AYRINTILI ANALİZLER

Büyük kullanıcı nüfuslarını yönetmek ve sorun gidermeyi hızlandırmak için yapılandırılabilir raporlama ve analizleri kullanın.

KABLOSUZ UPLİNK

Kablosuz Uplink işlevi, genişletilmiş aralıklarla AP'ler arasında kablosuz bağlantıyı sağlar. Bir kablolu UniFi AP bağlantı, aygıtların varsayılan durumlarında kablosuz olarak benimsenmesine ve ağ topolojisinde gerçek zamanlı değişiklikler yapılmasına olanak tanıyan tek bir işletim bandında dört kablosuz bağlantıyı destekler. Tak ve Çalıştır Mesh özelliğini destekleyen cihazlar için, bu işlevsellik çoklu atlamalı kablosuz bağlantıya izin vermek için genişletilmiştir. Bu nedenle kablosuz olarak bağlantı kuran AP'ler, diğer kablosuz olarak bağlanan AP'lere yapılan bağlantıyı destekleyebilir.

KULLANICI ARAYÜZÜ / HOTSPOT DESTEĞİ

Kullanıcı Arayüzleri için kolay özelleştirme seçenekleri, kimlik doğrulama, Hotspot kurulumu ve kendi harici portal sunucunuzu kullanma becerisini içerir. Guest Portal / Hotspot paketi teklifleriniz için UniFi'nin hız sınırlamasını kullanabilirsiniz. Farklı bant genişliği oranları uygulayınız (indirme / yükleme), toplam veri kullanımını ve kullanım süresini sınırlayınız.

Tüm UniFi AP'ler Hotspot işlevselliğini içerir:

• Gelişmiş kredi kartlarını kullanarak fatura entegrasyonu için dahili destek.

• Kupon tabanlı kimlik doğrulama için dahili destek.

• Fiş yaratma, misafir yönetimi ve ödeme, geri ödemesine yönelik Dahili Hotspot Yöneticisi.

• Hotspot portal sayfalarının tam özelleştirilmesi ve markalanması.

ÇOKLU SİTE YÖNETİMİ

Tek bir bulut tabanlı UniFi Kontrol Cihazı birden fazla siteyi yönetebilir: yönetilen servis sağlayıcıları için çoklu, dağıtılmış dağıtımlar ve çoklu kiracılık. Her site mantıksal olarak ayrılmıştır ve kendi yapılandırması, haritaları, istatistikleri, konuk portalı ve yönetici okuma / yazma ve salt okunur hesapları vardır.

WLAN GRUPLARI

Büyük dağıtımların esnek yapılandırmalarını yönetebilirsiniz. Birden fazla WLAN grubu oluşturabilir ve onları bir AP'nin radyonuza atabilirsiniz.

ARN-UAP-AC-M-PRO

Veri Sayfası

EAN
810354024764
Türü
ACCESS POINT

Spesifik Referanslar

chat Yorumlar (0)