Filtrele

Marka

Marka

Fiyat

Fiyat

  • ₺155,00 - ₺2.416,00

Kasalar

Kasalar

Aktif filtreler

İkonik H Serisi bilgisayar kasalarımızı daha da iyi hale getirdik. Yeni serimiz de, ön panel USB-C konektörü, patentli kablo yönetim sistemi, çıkarılabilir fan, radyatör montaj braketlerimiz, kullanımı kolay sürücü tepsileri ne sahiptir. yüksek hızlı USB 3.1 Gen 2 cihazları, tek bir kelebek vida ile takılan temperli bir cam yan paneli ve H510i'de yükseltilmiş bir Akıllı Cihaz V2'yi destekler.

Ön paneldeki USB 3.1 Gen2 uyumlu USB-C konektörüyle akıllı telefonları, yüksek hızlı harici depolamayı veya en yeni çevre birimlerini bilgisayarınıza bağlamak her zamankinden daha kolay

Sade, modern tasarım, ikonik kablo yönetim çubuğu ve kesintisiz temperli cam yan panel, çarpıcı yapınızı sergiler.

₺2.259,86

H510 Elite kompakt ATX Mid-Tower, RGB yapınız için mükemmeldir. Gömme montajlı, temperli cam ön panelin arkasında, bileşenlerinizi harika bir şekilde serin tutan ünlü Aer RGB 2 fanlarımızı keşfedeceksiniz. İyi tasarlanmış hava akışı, çıkarılabilir radyatör montaj braketi, çoklu fan filtreleri, dikey GPU montajı, ön panel USB-C konektörü ve tamamen çelik ve sertleştirilmiş cam yapı, alacağınız temel özelliklerden sadece birkaçıdır. H510 Elite ayrıca dahili RGB ışık şeritlerine ve kasa fanlarına güç veren NZXT Akıllı Cihaz V2'yi de içerir.

₺4.010,14