Oyun ve Eğitim

Oyun ve Eğitim

Aktif filtreler

Çocuklar için basit elektronik eğitim seti. 8 yaş ve üzeri öğrenciler, gençler ile yetişkinlerin elektronik ve elektrik devreleri oluşturmalarını sağlar. 5, 6, 7, 8. sınıf Fen ve Teknoloji derslerini destekler! Elektronik devrelerin çalışma yapısını öğrenmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmadı!

Kutu içerisinde 698 adet elektronik devre örneği olan harika bir resimli kılavuz mevcuttur. Basitten karmaşığa doğru giden elektronik devre şemaları ile elektronik devrelerin çalışma yapısını ve elemanlarını pekiştirerek öğrenirsiniz.

Kendi elektronik devreleriniz deneyerek sonuçlarını hemen görebilirsiniz.

#çıtçıt-devreler, #snap-circuits, #egitim, #bilim, #elektronik, #devre, #fen-bilimleri, #egitim-seti, #eğitim, #egitici-oyuncak, #elektronik-egitim-seti, #elektrolab

₺818,00

Çocuklar için elektronik eğitim seti. 8 yaş ve üzeri öğrenciler, gençler ile yetişkinlerin elektronik ve elektrik devreleri oluşturmalarını sağlar. 5, 6, 7, 8. sınıf Fen ve Teknoloji derslerini destekler! Elektronik devrelerin çalışma yapısını öğrenmek hiç bu kadar kolay ve eğlenceli olmadı!

Kutu içerisinde 198 adet elektronik devre örneği olan harika bir resimli kılavuz mevcuttur. Basitten karmaşığa doğru giden elektronik devre şemaları ile elektronik devrelerin çalışma yapısını ve elemanlarını pekiştirerek öğrenirsiniz.

Kendi elektronik devreleriniz deneyerek sonuçlarını hemen görebilirsiniz.

₺424,00